Zahrady na městských hradbách za Křížkovského ulicí v Olomouci

Když jsme procházeli Bezručovým sadem v Olomouci, došli jsme až k sochám na pravé straně a naproti na levé straně  bylo vidět nějaký poutač poblíž vchodu na schodiště. Šla jsem blíž, abych si přečetla, co je napsáno na poutači. Bylo to upozornění na rekonstrukci zahrad za Křížkovského ulicí.
http://emanovotna.zonerama.com/Album/124374
Vyšli jsme nahoru - pomalu, rozhlíželi jsme se kolem a dívali jsme se hlavně na střechu. Pěkná, dřevěná...
Nahoře jsme uviděli rekonstruované zahrady. Krásně stříhané zelené ploty i stromky a keře, někde i záhody odkvétajících růží. Na jednom místě bylo nachystáno několik sedadel a před nimi stolek a další židličky. Co tady asi dělají?
Možná poslouchají hudbu, možná něco předčítají.
Bylo tu naprosté ticho. Několik lidí přicházelo z opačné strany, to jest od Křížkovského ulice. Bylo nás tady najednou víc - někteří si zahrady fotografovali, jiní jenm tak pomalu procházeli. Bylo tu moc pěkně...

Ema
 

WebArchiv - archiv českého webu
Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.